Parafia w Wygiełzowie modliła się o powołania kapłańskie

W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku, Sztafeta Modlitw o Powołania Kapłańskie odbyła się w parafii Nawrócenia św. Pawła w Wygiełzowie. Uczestniczyliśmy w dodatkowo zapowiedzianej Mszy Świętej na godz. 18.00, której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Marcin Pietrzyk, ojciec duchowny naszego seminarium.

Przed błogosławieństwem dk. Karol Kowalik podzielił się świadectwem swojego spotkania z Jezusem i powołania do kapłaństwa. Mówił między innymi o tym, że do najbliższego, najpełniejszego miłości spotkania z Chrystusem może dojść w tym, co w naszym życiu jest trudne, słabe, grzeszne. We Mszy Świętej udział wzięła licznie zgromadzona służba liturgiczna oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.