Zaproszenie do Ojców Pasjonistów

W poniedziałek 9 października 2017 r. w kościele p.w. M. B. Bolesnej (al. Pasjonistów 23) będziemy przeżywać odpust zakonny św. Pawła od Krzyża i z racji Roku 150. Rocznicy Kanonizacji Założyciela Pasjonistów będziemy gościć Radio Maryja i Telewizję Trwam.

Poniżej podajemy szczegółowy program spotkania:
• g. 17:30 - Początek transmisji, powitanie gości, telewidzów oraz słuchaczy Radia Maryja. - Program słowno-muzyczny pt.: "Przez życie z Jezusem". Wykonanie i reżyseria: młodzież parafialna.
• g. 18:20 - Msza św. koncelebrowana wg formularza Mszy Św. z uroczystości św. Pawła
od Krzyża (z 19 X). Przewodniczy: ks. bp Marek Marczak, Administrator Archidiecezji Łódzkiej. Homilia: o. Waldemar Linke CP, Prowincjał Zgromadzenia Pasjonistów w Polsce. Temat kazania: "Św. Paweł od Krzyża - apostoł".
• g. 21:30 – 23:35 audycja "Rozmowy niedokończone" w Radiu Maryja na temat: "Z bogactwa owoców Męki Chrystusa. Charyzmat św. Pawła od Krzyża w dzisiejszym duszpasterstwie". Osoby biorące udział w audycji i poruszane zagadnienia: "Św. Paweł od Krzyża jako ewangelizator" (o. Waldemar Linke CP); "Mała Akademia Krzyża" (o. Jerzy Chrzanowski CP); "Działalność wydawnicza pasjonistów w Polsce" (o. Rafał S. Pujsza CP); "Szkoła Mądrości Krzyża" (o. Waldemar Linke CP); "Misja św. Gabriela" (o. Przemysław R. Śliwiński CP).
• g. 23:45 - zakończenie transmisji w Radiu Maryja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości do licznego udziału!