Sztafeta modlitw o powołania u św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim

W czwartek 28 września sztafeta powołaniowa dotarła do parafii pw. św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. Zgromadzeni wierni modlili się przed Najświętszym Sakramentem o nowe powołania kapłańskie. W tej też intencji wieczorną Mszę Świętą o godzinie 18:00 sprawował ks. Prefekt Bartłomiej Franczak wraz ks. Proboszczem Edwardem Wieczorkiem. Dwaj Mateuszowie z Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi – Mateusz Maciejewski (IV rok) oraz Mateusz Jagieło (I rok) podzielili się swoim świadectwem prosząc zgromadzonych wiernych o modlitwę.

Po Mszy św. goście z Łodzi rozdali obecnym gazetkę klerycką AMA, obrazki z modlitwą za powołanych oraz pamiątkowe długopisy, jak również deklaracje umożliwiające przyłączenie się do Towarzystwa Przyjaciół WSD. Nie zabrakło również rozmów oraz wspólnego zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie i radość spotkania.