OAZA: zaproszenie na Spotkanie Młodych

Drodzy Młodzi!

Już dziś zarezerwujcie sobie czas! Weźcie ze sobą siostrę, brata, koleżankę, kolegę, dziewczynę, chłopaka - kogo tylko chcecie i przyjdźcie! Jedyny wymóg: wiek młodzieżowy! To będzie Wasz dzień! Będzie radość, będzie młodość, będzie Bóg, czyli wszystko, czego potrzeba!

Kliknijcie i dołączcie do wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy:
- młodych Oazowiczów - uczestników Oazy Nowej Drogi, Oazy Nowego Życia,
- animatorów i odpowiedzialnych za wspólnoty młodzieżowe,
- a także młode osoby, które zachęcicie do udziału :)

CEL wydarzenia:
- integracja młodzieży oazowej naszej archidiecezji,
- wspólne uwielbianie Pana we wspólnocie

Chcemy, aby Spotkanie Młodych było okazją do poznania się między sobą wszystkich młodych osób przeżywających swoją formację w Ruchu Światło-Życie. Bez podziału na rejony, dekanaty, miejscowości. We wspólnocie, która wzrasta w tym samym charyzmacie. Z radością i nadzieją na przyszłość.

Spotkanie odbędzie się 14 października 2017 (sobota) w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi przy ul. Wodnej 34. Początek o godzinie 14.00. W programie, poza integracyjnymi zabawami, jest też Msza Święta i uwielbienie.