Autor: Antoni Zalewski
Msza Św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie

Msza św. i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 28 października o godz. 12.00 w Sanktuarium Świętości Życia na ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi.

Msze św. i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie to spotkania modlitewno – ewangelizacyjne w określonej formule. Rozpoczynają się Mszą św. podczas której uczestniczymy w Męce i Zmartwychwstaniu Jezusa. Eucharystii i nabożeństwom przewodniczy o. Łukasz Prausa SAC.

Zawsze po Mszy św. ma miejsce uwielbienie animowane przez diakonię w trakcie którego są prowadzone modlitwy w intencji uzdrowienia fizycznego, ale przede wszystkim w intencji uzdrowienia wewnętrznego – dotykającego spraw duchowych.

Wszystkie grupy zorganizowane (autokarowe itp.) prosimy o zgłoszenie pod nr. tel 42 659-48-73