Sztafeta Powołaniowa dobiegła do parafii św. Małgorzaty w Chorzęcinie

Seminaryjna Sztafeta Powołaniowa dobiegła 25 września br. do parafii św. Małgorzaty w Chorzęcinie. Podczas Mszy św. koncelebrowanej przez ojca duchownego naszego seminarium ks. Marcina Pietrzyka, księdza proboszcza Józefa Jelenia oraz księdza wikariusza Adama Gontarza, klerycy wraz z licznie przybyłymi parafianami modlili się o powołania do kapłaństwa, zakonu i na misje.

W nawiązaniu do ewangelii, w czasie homilii Ojciec Marcin opowiadał o tym jak istotnym jest spotkanie na swojej drodze kogoś, kto pomoże nam, aby płomień lampy, który jest symbolem odkrywanego przez nas powołania nie zgasł, ale zapłonął ze zdwojoną siłą.

Na koniec Eucharystii swoim świadectwem życia podzielił się także diakon Kamil Gregorczyk, który mówił do zebranej młodzieży by ta w chwilach kryzysu wiary jeszcze bardziej ufała Jezusowi Chrystusowi.