17.07.2018
Archidiecezja Łódzka
Poukładać życie po nowemu?! – Kurs Nowego Życia w Bełchatowie
16:27 | 29.09.2017 | Wyświetleń: 523

Już po raz dziesiąty SNE Najświętszego Serca Jezusowego z Bełchatowa zaprasza na Kurs Nowe Życie.  Odbędzie się on w dniach od 20 do 22 października 2017 roku.

Kurs Nowe Życie to weekendowe rekolekcje, które są wyjątkową okazją do osobistego spotkania z realnie działającym, żywym Bogiem.

Jesteś zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Choroby, trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Nie widzisz perspektyw? A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?
Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Pozwolisz MU? Odważ się! Zaryzykuj! Podejmij decyzję i przyjedź na ten kurs.

Ofiara na pokrycie kosztów kursu: 50,00 złotych – bez noclegów / 130,00 złotych – z noclegiem. Osoby chcące skorzystać z noclegu proszone są o napisanie e-mail’a na adres wskazany poniżej.

Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.

Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na e-maila: snebelchatow@gmail.com.
Więcej informacji na: www.snebelchatow.pl

Koniecznie przeczytaj świadectwa uczestników poprzednich edycji naszego kursu: www.snebelchatow.pl/category/swiadectwa/

Zapisu na kurs możesz dokonać tutaj: www.snebelchatow.pl/kursy/zapisy-na-kursy/

Tutaj przeczytasz więcej o kursach Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja: www.snebelchatow.pl/kursy/opisy-kursow/