Archidiecezja Łódzka
Wzmocnij swoje małżeństwo – Kurs Alpha dla małżonków w Bełchatowie
09:08 | 20.07.2017 | Wyświetleń: 636

Zachęcona sukcesem pierwszej bełchatowskiej edycji Kursu Małżeńskiego, który odbył się wiosną br., Szkoła Nowej Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego działająca przy parafii NMP Matki Kościoła i Świętej Barbary w Bełchatowie, zaraz po wakacjach tj. 12 września 2017 r. o godz. 19:00 rozpoczyna kolejną edycję tego szczególnego kursu przygotowanego z myślą o parach małżeńskich – zarówno tych w kryzysie, jak i tych pragnących umocnić i ubogacić swoją relację.

Kurs ten on wyjątkową formułę siedmiu romantycznych spotkań – moderowanych randek małżeńskich mających w ciągu siedmiu kolejnych tygodni pomóc parom w pracy nad wzmocnieniem ich wzajemnej relacji, która przecież jest największym i najcenniejszym darem, który otrzymali, a nie zawsze go doceniając, nie troszcząc się o niego i Bogu za niego nie dziękując.

Ten kurs prowadzony zgodnie z metodologią udostępnianą przez Alpha Polska (http://polska.alpha.org/) naprawdę działa, czyni małżeństwa silniejszymi i pomaga w naprawie tych związków, które się pogubiły. Pięknie mówią o tym świadectwa uczestników pierwszej bełchatowskiej edycji Kursu Małżeńskiego.

kurs_małżeński_wrzesień_v3

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na kurs znajdują się tutaj:
http://snebelchatow.pl/…/kolejna-edycja-kursu-dla-malzenst…/

O tym, do kogo adresowany jest ten kurs i dlaczego warto wziąć w nim udział można przeczytać tutaj: http://snebelchatow.pl/kurs-malzenski/

Świadectwa uczestników pierwszej edycji kursu znajdziesz tutaj: http://snebelchatow.pl/2017/04/26/kurs-malzenski-luty-marzec-2017-r/

Galeria zdjęć znajduje się tutaj: http://snebelchatow.pl/kurs-malzenski-luty-marzec-2017-r/