Krużlowa Wyżna: Oaza Dzieci Bożych II stopnia

13 lipca w małej wsi Krużlowa Wyżna, zakończyła się Oaza Dzieci Bożych II stopnia z Archidiecezji Łódzkiej.

Nad uczestnikami opiekę sprawował ksiądz moderator Rafał Balcerzak wraz z odpowiedzialną Weroniką Kolmagą, animatorem muzycznym oraz czterema animatorami grup, w tym z klerykiem Łukaszem Kowalskim.

Wszystkie dzieci, a było ich cała 25, pochodziły z Łodzi i okolic. Podczas rekolekcji uczestnicy dowiedzieli się jak wzrastać, aby owoce działań były dobre i przynosiły wielokrotne zyski. Widocznym owocem wzrostu wiary miała być zasadzona pierwszego dnia fasola, która z każdym dniem stawała się coraz to większa. Służba drugiej osobie, szacunek do wszystkich, zaangażowanie, dobroć to wszystko i wiele innych pozytywnych cech oraz zachowań towarzyszyło zarówno uczestnikom jak i diakonii przez całą oazę.

Miejmy nadzieję, że po powrocie do domów uczestnicy oazy będą starać się kontynuować wzrost, w którym mogą pomóc wyłącznie dobre wzorce zaczerpnięte z rekolekcji oazowych.