Archidiecezja Łódzka
Czas na rower, czyli zbieramy kilometry dla łódzkiej Caritas
10:00 | 01.07.2017 | Wyświetleń: 685
odLOTTOwa jazda

Z radością zawiadamiamy, że wniosek „Nakręć się na wolontariat”, złożony przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej do Fundacji Lotto, w ramach projektu „odLOTTOwa jazda z OSHEE”, przeszedł wstępną eliminację i dostał się do 2. etapu konkursu!

Celem projektu jest pozyskanie funduszy m.in. na stworzenie aplikacji dla wolontariuszy. Drugi etap polega na przejechaniu na rowerach jak największej liczby kilometrów, w terminie od 3 lipca, godz. 00:00:01 do 15 września 2017, godz. 23:59:59.

Dofinansowanie otrzymają tylko 4 projekty, na rzecz których zostanie wyjeżdżonych na rowerze, najwięcej kilometrów. Przyłączcie się! Zaproście swoje rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych! Wygrajmy razem tę rywalizację!

Co zrobić, żeby włączyć się do akcji?

  1. Rywalizacja zaczyna się 3 lipca 2017 roku. Każdy, kto zechce włączyć się do akcji może już dziś zarejestrować się na stronie endomondo.com  lub  przez aplikację Endomondo Sports Tracker i przyłączyć do drużyny Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Link do rejestracji: https://www.endomondo.com/challenges/33637139.
  2. Po kliknięciu „Dołącz” pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną – Caritas Archidiecezji Łódzkiej, klikamy na nią i… czekamy na rozpoczęcie konkursu, czyli do dnia 3 lipca br.
  3. W każdej drużynie może się znaleźć maksymalnie 10 000 osób.
  4. Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo znajdzie się licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.
  5. Uczestnictwo w akcji jest dobrowolne i bezpłatne. Uczestnik  bierze  udział  w  akcji  na  własną  odpowiedzialność,  w  szczególności Fundacja, ani Caritas nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na osobie lub mieniu powstałe w związku z udziałem uczestnika w akcji. Nie jest zapewnione również ubezpieczenie.
  6. Do prawidłowego ukończenia etapu drugiego, pod uwagę będzie brana tylko i wyłącznie jazda na rowerze, na terenie Polski, zarejestrowana za pośrednictwem Endomondo. Uwzględnione zostaną wszystkie opcje rowerowe, dostępne w aplikacji Endomondo.
  7. W trakcie trwania  Akcji jak również po jej zakończeniu Fundacja Lotto nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych uczestników. Fundacja nie ponosi również odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie aplikacji, dostępność zasięgu sieci, koszty związane z transferem danych, które pokrywa Uczestnik zgodnie z taryfą operatora.

Tak więc – do drużyny Caritas Archidiecezji Łódzkiej można dołączyć już dziś, a zliczanie kilometrów przebytych na rowerze rozpocznie się w 3 lipca.