Sztafeta modlitwy o powołania zawitała do Bałdrzychowa

Na początku wakacji, w poniedziałek 26 czerwca br., Sztafeta Modlitwy o Powołania do Służby Bożej zawitała w parafii pw. Świętego Idziego w Bałdrzychowie. Ksiądz proboszcz Tomasz Promiński wyraził radość z obecności na Mszy Świętej księdza Jarosława Patera, rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi, oraz kleryka Piotra Orleckiego, którzy włączyli się w parafialne dzieło o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Podczas  homilii została ukazana rola osób wspierających alumnów w rozeznawaniu ich powołania. Ksiądz Rektor przypomniał, że Bóg ciągle szuka młodych, odważnych ludzi, którzy chcą być autentycznymi świadkami Jezusa Chrystusa i głosicielami Jego Ewangelii.

Bóg ciągle czeka na odpowiedź powołanych. Może dziś Bóg zaprasza Cię do grona kleryków? Czekamy na ciebie 1 i 2 lipca br. w Wyższym Seminarium Duchownym w Łodzi podczas pierwszej tegorocznej rekrutacji.