Piotrków Trybunalski: Sztafeta powołaniowa w parafii św. Albert Chmielowskiego

W środę 14 czerwca 2017 r. delegacja naszego Seminarium wzięła udział w kolejnej stacji Sztafety Modlitw o Powołania, która tym razem miała miejsce w parafii pw. św. Brata Alberta w Piotrkowie Trybunalskim.

Mszy Świętej o godzinie 18:00, poprzedzonej czuwaniem oraz nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, przewodniczył ks. proboszcz Krzysztof Milczarek. W czasie jej trwania homilię wygłosił ks. prefekt Paweł Bogusz, w której nawiązał do tego, jak ważną sprawą jej rozeznawanie własnego powołania przez młodych ludzi. Następnie kl. Paweł Skowron z roku IV podzielił się świadectwem odkrywania własnego powołania.

Na zakończenie Eucharystii została wykonana wspólna fotografia, a po niej nastąpiła chwila wspólnej rozmowy delegacji WSD z parafianami.