Piknik rodzinny u Salezjanów

Pod hasłem „Ojcowie Dzieciom” Klub Ojca w Łodzi zorganizował piknik rodzinny w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi.

Dmuchańce, wata cukrowa, malowanie twarzy, chodzenie na szczudłach, gry zręcznościowe, malowanie twarzy i wielkoformatowe malowanie farbami oraz warsztaty dla rodziców - takie atrakcje czekały na całe rodziny. Rodzice przygotowali ponadto przedstawienie dla dzieci, pod czujnym okiem łódzkiego aktora Marka Cichuckiego, a także mogli wziąć udział w krótkich warsztatach pedagogicznych. W tym czasie ich pociechy z radością brały udział w zawodach sportowych, grach zręcznościowych i malowaniu.

Organizatorem pikniku dla całych rodzin uczniów szkoły, Oratorium i parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych był Klub Ojca w Łodzi. Smaczny poczęstunek przygotowały także mamy uczniów.