Ministranci z bełchatowskiej parafii na wakacjach w Mikoszewie

Wraz z ostatnim dzwonkiem rozpoczęły się długo oczekiwane przez wszystkich wakacje. Duża część ministrantów z parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Bełchatowie wraz z księdzem wikariuszem Karolem Skowrońskim rozpoczęła wypoczynek już w sobotę, silną grupą udając się nad morze.

Najbliższe dni upłyną pod znakiem aktywnego wypoczynku: będziemy kąpać się w morzu i – jeśli pozwoli pogoda – opalać. Nie zabraknie zajęć sportowych, zwłaszcza piłki nożnej, gier integracyjnych oraz zwiedzania okolicznych atrakcji.

Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą czasem, który długo będziemy wspominać.

Wyjazd jest formą podziękowania Ministrantom za ich wytrwałą, ofiarną i piękną służbę przez cały rok. Dzięki wsparciu ks. Antoniego Pietrasa oraz prywatnych darczyńców koszt wakacji jest symboliczny i każdy może sobie na nie pozwolić.