Wyświetleń: 2092
Papieski dziecięcy festiwal piosenki i pieśni religijnej 2017

Jan Paweł II – Wielki . Nasz  Święty skłania nas do kontynuowania dzieła jakim jest Dziecięcy Archidiecezjalny Festiwal Piosenki Papieskiej i Religijnej.

Ufamy, że festiwal przyczyni się do powstania nowych utworów opartych o nauczanie Papieża oraz będzie inspiracją do nowych działań twórczych.

Festiwal  odbywa się w Bełchatowie. Święty Jan Paweł II jest bowiem Patronem naszego miasta. Organizatorem festiwalu jest Pani Prezydent Miasta Bełchatowa i Parafia Narodzenia NMP.

W ramach Papieskiego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Pieśni Religijnej, przygotowaliśmy konkurs muzyczny, który odbędzie się 13 maja od godz. 9:00 w Miejskim Centrum Kultury (sala kinowa MCK). Tegoroczny festiwal przeżywamy w roku Jubileuszu stulecia objawień w Fatimie pod hasłem: Św. Jan Paweł II - "Całkowicie oddany Maryi"

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Mogą w nim brać udział soliści, chóry oraz zespoły – schole.

Szczegółowy Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.mck.belchatow.pl

Zachęcamy do udziału !