Obchody objawień fatimskich w Koluszkach

13 maja w ramach obchodów jubileuszu objawień Matki Bożej Fatimskiej, w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Koluszkach odbyła się uroczysta msza św., którą poprowadził przybyły z Watykanu ks. prałat dr Krzysztof Nykiel, regens Penitencjarii Apostolskiej. Msza św. rozpoczynająca jubileusz obchodów została połączona z Aktem Zawierzenia Koluszek Matce Bożej Fatimskiej. Po mszy św. ulicami miasta przeszła procesja różańcowa. Trasa przemarszu została udekorowana flagami Stolicy Apostolskiej. Pochód zakończył drogę w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej. W modlitwie wiernych udział wzięli przedstawiciele władz gminy Koluszki oraz powiatu łódzkiego wschodniego. Wraz z gościem z Watykanu mszę św. koncelebrowali: ks. dziekan Krzysztof Nowak oraz ks. proboszcz Grzegorz Świtalski.