Najpierw były studia, a potem…seminarium – diakon Maciej Chodowski

Zapytany o czas studiów w seminarium duchownym, diakon Maciej Chodowski, dzieli się swoim doświadczeniem radości pójścia za Chrystusem, ale także swoimi trudnościami związanymi z odejściem z seminarium i powrotem do niego ponownie. Odsłaniając swoją historię życia, wskazuje na to, że iść za Chrystusem można także po wcześniejszym ukończeni studiów, a także pracy w świecie, którą można zostawić i nie oglądając się na boki iść za Mistrzem z Nazaretu. Diakon Maciej pochodzi z Łodzi, z parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, znajdującej się na osiedlu Radogoszcz. Za swoje motto przyjął słowa z listu św. Pawła do Koryntian: "Nie mądrość świata tego, lecz Pana ukrzyżowanego głosimy aż przyjdzie znów!" (1 Kor 1, 23)