Archidiecezja Łódzka
Archidiecezjalne Dni Rodziny 2017
08:15 | 22.05.2017 | Wyświetleń: 879
big_plakat_adr

Już po raz kolejny, w Łodzi organizowane są dni poświęcone rodzinie i promowaniu życia rodzinnego. Organizatorem tych spotkań jest Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Łódzkiej oraz Centrum Służby Rodzinie w  Łodzi.

Jak czytamy w komunikacie organizatorów: „Archidiecezjalne Dni Rodziny to cykl cotygodniowych wydarzeń organizowanych od 20 maja do 17 czerwca z myślą o rodzinach i dla rodzin. Zapraszamy do zapoznania się z programem. Organizatorzy postarali się, żeby było różnorodnie i ciekawie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Będzie coś dla ciała, ducha i intelektu. Niech maj i czerwiec będą okazją do wspólnego świętowania.” – podkreślają.

Wśród wielu imprez przygotowanych dla najmłodszych, jak i starszych członków rodzin, na uwagę zasługuje odbywająca się w sobotę 27 maja – XXII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Łódzkiej do Sanktuarium św. Maksymiliana w Pabianicach, której przewodniczyć będzie ksiądz arcybiskup Sławoj Leszek Głódź Metropolita Gdański. Po zakończeniu liturgii, w czasie której zostaną odnowione przyrzeczenia małżeńskie, odbędzie się festyn rodzinny.

Więcej informacji można znaleźć na plakacie lub na stronie Centrum Służby Rodzinie, a także na Facebooku .