Sztafeta Powołaniowa w parafii p.w. św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi

Drugiego dnia po przerwie świątecznej, sztafeta modlitw o powołania zawitała do parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi. Rozpoczęła się o godz.15:00 koronką. W adorację Najświętszego Sakramentu włączyły się Siostry Urszulanki wraz z wieloma wiernymi świeckimi. Warte podkreślenia są słowa ks. Piotra Kosmali podczas wieczornej Mszy Świętej: "najważniejszą sztafetą trwającą od lat jest sztafeta świadectwa życia".

Ks. Proboszcz przywołał imiona kapłanów, którzy kochali kapłaństwo i byli dla niego wzorami. Sztafeta modlitw zakończyła się serdecznym spotkaniem na plebanii przy stole. Bogu niech będą dzięki za tych, którzy są światłem dla innych. Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim parafianom, którzy włączyli się w modlitwę, siostrom i kapłanów posługującym w parafii.