Modlitwy o powołania w parafii św. Judy Tadeusza w Łodzi

W piątkowy wieczór, ojciec duchowny naszego seminarium ks. Piotr Mieloszyński wraz z dwoma klerykami gościli w parafii św. Judy Tadeusza w Łodzi. Było to kolejne modlitewne spotkanie, którego celem jest upraszanie u Pana nowych i świętych powołań kapłańskich.

Na początku delegacja z seminarium uczestniczyła wraz ze wspólnotą parafialną w Nabożeństwie Drogi krzyżowej. Po niej odbyła się Eucharystia w intencji powołanych i o nowe powołania, której przewodniczył proboszcz tutejszej parafii ks. Piotr Miler.

W homilii Ojciec duchowny podkreślił jak ważna jest miłość Chrystusa i pragnienie jej tęsknoty. Mówił, że najwyższym przejawem naszej miłości względem Najwyższego, jest przyjmowanie Go pod eucharystyczną Postacią Chleba. Naznaczył też, że do tego są potrzebni szafarze Najświętszej Eucharystii, o których prosiliśmy w tej Mszy Świętej.

Kolejny przystanek powołaniowej sztafety w poniedziałek, w Bazylice Archikatedralnej.