Modlitwa o powołania w parafii p.w. Chrystusa Odkupiciela w Łodzi

Kolejnym miejscem goszczącym „Sztafetę modlitw o powołania” była parafia Chrystusa Odkupiciela w Łodzi. W czwartek, 20 kwietnia 2017 r. wspólnota parafialna wraz z Księdzem Prefektem Pawłem Boguszem, jak i Mateuszem Winciorkiem - jednym z kleryków, modliła się o liczne i święte powołania podczas Mszy świętej oraz Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Ksiądz Prefekt w wygłoszonej homilii mówił m.in. o własnej historii powołania, o pragnieniu służby drugiemu człowiekowi jako kapłan. Pod koniec Mszy świętej kleryk Mateusz opowiedział czym dla niego jest powołanie i w jaki sposób Bóg wzywa Nas do kroczenia przez życie z Chrystusem.

Po zakończonej Mszy św. wręczając drobne upominki mieliśmy okazję do spotkania z parafianami.