Archidiecezja Łódzka
Zaproszenie na warsztaty wspólnoty Macierzanki
09:55 | 09.02.2017 | Wyświetleń: 584
2017-02 Plakat

„Emocje kobiece, emocje macierzyńskie, emocje małżeńskie” to temat warsztatów wspólnoty Macierzanki. Spotkanie poprowadzi pani Magdalena Pacholska – pedagog i terapeuta.

Uczestniczki spotkania będą mogły wspólnie zastanowić się jak porządkować emocje, jak nad nimi panować i jakie znaczenie ma w tym procesie żywa relacja z Bogiem.

Zapraszamy młode Mamy wraz z dziećmi na spotkanie wspólnoty Macierzanek, które odbędzie się 18 lutego o godzinie 15:00 w salce przy sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156 na Teofilowie. Spotkanie jest otwarte, a dzieci są mile widziane. Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski. Mamy karmiące piersią mogą karmić bez żadnych ograniczeń przez całe spotkanie.

Macierzanki spotykają się na Teofilowie w każdą trzecią sobotę miesiąca o 15:00.

Więcej informacji na stronie i na facebooku Macierzanek.

Zapraszamy!

Terminy i tematy kolejnych spotkań:

18.03.2017 r. – „Różnorodność powołań kobiety” – o tym jak godzić rolę matki z rolą żony i rolą kobiety opowie pani Krystyna Pawlak,

22.04.2017 r. –  „Start w macierzyństwo” – spotkanie z panią Katarzyną Gontarek – Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, położną i fizjoterapeutką, mamą trójki dzieci. Podpowie, w jaki sposób pewnie i dobrze rozpocząć ten niezwykły rozdział naszego życia.

20.05.2017 r. –  „Uczucie jak kwiat – pozwól rozkwitnąć swojemu małżeństwu” – spotkanie z panią Ewą Arendarczyk – trenerem rozwoju osobistego i relacji, nauczycielem NPR, mamą dwóch córek.

10.06.2017 r. – skupienie dla małżeństw: „Pęknięta kolebka – zranienia z dzieciństwa, kruchość i siła naszej dorosłości” poprowadzi o. Wojciech Jędrzejewski OP