Sztafeta modlitw o powołania w parafii św. Łukasza Ewangelisty i św. Floriana w Łodzi

17 lutego br. nasza sztafeta powołaniowa zatrzymała się w parafii św. Łukasza Ewangelisty w Łodzi. Licznie obecni parafianie adorowali Najświętszy Sakrament powierzając modlitewnej pamięci młodych rozeznających wejście na drogę powołania jak i tych, którzy już formują się na przyszłych kapłanów.

Dla sprawującego Eucharystię ks. Prefekta Marcina Jarzenkowskiego jest to dobrze znana społeczność, gdyż posługiwał w niej jako wikariusz przez 4 lata. Na zakończenie mszy świętej wszyscy obecni zostali zaproszeni do Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi, aby przez modlitwę, ofiarę cierpienia, dar serca jeszcze bardziej wspierać kleryków i przełożonych oraz wypraszać nowe powołania szczególnie z tej wspólnoty parafialnej.