Sztafeta biegnie dalej... dotarła na Chojny

W ostatnią środę karnawału (21 lutego), dwóch kleryków naszego seminarium wraz z księdzem przełożonym, w ramach Sztafety Modlitw o Powołania Kapłańskie dotarli do parafii pod wezwaniem Zmartwychwstania Pańskiego w Łodzi. Wspólna Eucharystia pod przewodnictwem ks. Proboszcza Bogdana Marciniaka stanowiła centrum czuwania modlitewnego.

Podczas homilii odkrywaliśmy tajemnicę krzyża, który wpisany jest w każde powołanie. Klerycy złożyli świadectwo swojego wyboru i tego jak starają się przezywać swoje powołanie, drogę do kapłaństwa. Szczególnym znakiem zaangażowania podczas powołaniowego wieczoru była przygotowana liturgia przez parafialną służbę ministrancką. Następnym przystankiem permanentnej modlitwy o powołania w Łódzkim Kościele będzie parafia w Andrespolu.