Zaproszenie na ingres Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego do Katedry Wawelskiej

Zgodnie z wymogami Prawa Kanonicznego Biskup Diecezjalny obejmuje swój urząd w katedrze podczas Mszy świętej zwanej Ingresem. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski, nowy Metropolita Krakowski, odbędzie swój ingres do Katedry Wawelskiej 28 stycznia 2017 roku o godzinie 11.00.

Wszystkich, którzy chcieliby towarzyszyć Księdzu Arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz modlić się w intencji Jego oraz całej Archidiecezji Krakowskiej zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

Ponawiamy naszą zachętę do ufnej i wytrwałej modlitwy w intencji Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, nowego Metropolity Krakowskiego.

+ Ireneusz Pękalski
Biskup Pomocniczy