Koncert  „Trochę wspomnień z tamtych lat”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.Dnia 21.01.2017r. r. o godzinie 16.00 w sali Kina Włókniarz w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się już po raz IV uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – Trochę wspomnień z tamtych lat. Organizatorem koncertu była Parafia Św. Antoniego i Rycerze Kolumba Rady 15622 w Tomaszowie Mazowieckim. Współorganizatorem był Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt z Przedszkola nr 17.  Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Wykonawcami byli: Martyna Majda, Katarzyna Garczynska, Jagoda Kucharska.

Kochani dziadkowie mogli poczuć się przez chwilę, jakby byli w Teatrze a to wszystko za sprawą gwiazdy koncertu Pani Ewy Sonnenburg aktorki Teatru Powszechnego w Łodzi. Program artystyczny, który został zaprezentowany zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, aktorskie oraz taneczne.

Program prowadzili: Iwona Rybak - Przewodnicząca Parafialnego Zespoły Caritas przy Sanktuarium Świętego Antoniego i Tomasz Pawlik - Przedstawiciel Zakonu Rycerzy Kolumba Rady 15622 w Tomaszowie Mazowieckim.