Autor:
Nasza rodzina – z Bogiem – na wakacjach

Proboszcz parafii Matki Boskiej Bolesnej w Łodzi o. Artur Kiliszek tłumaczy, że celem fotograficznego konkursu jest przede wszystkim integracja rodziny parafialnej poprzez zaprezentowanie swoich marzeń zrealizowanych na wakacjach. Powakacyjny konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „Moja rodzina na wakacjach” oraz „Wakacyjne spotkanie z Bogiem”. Oceniane będą nie tylko walory fotografii, ale także jej opis. „Chcemy w ten sposób zachęcić naszych wiernych, aby chcieli się podzielić swoimi wakacyjnymi spotkaniami z Bogiem. Wiele z nich pielgrzymowała na Jasną Górę, udawała się w czasie wakacji do miejsc świętych. To jest wspaniała okazja, aby pokazać również świadectwo swojej wiary. Wyjść z tłumu i pokazać, że jako normalni ludzie potrzebujemy Boga nawet na wakacjach” podkreśla o. Artur Kiliszek. Termin nadsyłania zdjęć upływa 15 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody niespodzianki. Parafia planuje także zorganizować pokonkursową wystawę.