Autor:
SKUPIENIE ADWENTOWE DLA LEKTORÓW I STARSZYCH MINISTRANTÓW

Zapraszamy wszystkich lektorów i starszych ministrantów (od gimnazjum) na skupienie
w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnym w Porszewicach 11–13 grudnia 2009 r.
Zjazd godz. 1800 zakończenie ok. 1400. Pod tym adresem można znaleźć mapkę z planem dojazdu:
Koszt skupienia 80 zł. Zgłoszenia w Kurii Archidiecezji Łódzkiej, przy ul. ks. I. Skorupki 3, w pokoju Dystrybucji Prasy u p. Jadwigi Ługowskiej z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i zaliczką 30 zł.
Dojazd we własnym zakresie. Skupienie poprowadzi ks. Michał Misiak. Eucharystii na zakończenie skupienia będzie przewodniczył biskup Ireneusz Pękalski.
Na skupienie należy zabrać: Pismo Święte, notatnik, śpiwór (koniecznie), obuwie na zmianę i oczywiście dobre pogodne usposobienie. Osoby zainteresowane wspólnym dojazdem z Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi do Porszewic proszone są o kontakt z: [email protected]