Autor:
Komunikat w sprawie kampanii „Pola Nadziei”

Zespół Domowej Opieki Hospicyjnej i Biuro Wolontariatu Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na uroczystą Mszę Świętą, inaugurującą kampanię „Pola Nadziei”, w dniu
9 października 2009 roku, o godz. 12.00 w łódzkiej archikatedrze. „Pola Nadziei” to coroczna kampania na rzecz opieki paliatywnej i hospicyjnej nad ciężko chorymi i ich rodzinami. Po Mszy Świętej, na terenie przykatedralnym, nastąpi sadzenie pierwszych żonkili – symbolu kampanii. Kolejne uroczyste sadzenie cebulek żonkili odbędzie się na terenie Manufaktury w dniu 14 października, o godzinie 12.00.

Patronat honorowy nad realizacją programu objęli – Ksiądz Arcybiskup Władysław Ziółek Metropolita Łódzki, Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

ks. Jacek Ambroszczyk
Dyrektor Caritas Archidiecezji Łódzkiej