Autor:

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się 14 kwietnia 2008 r. (poniedziałek), o godz. 18.00, bp Adam Lepa wygłosi wykład „Nauczyciel czy Świadek”. Kaplica Sióstr Urszulanek, ul. Czerwona 6.

Niedzielne Spotkanie Ewangelizacyjne odbędzie się 13 kwietnia br. (niedziela) w parafii pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, ul. Rudzka 57.

Teatr „Logos” działający przy kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (ul. Marii Skłodowskiej - Curie 22) - 17 i 18 kwietnia br., godz. 19.00 - „Podróż do zielonych cieni” wg Finna Methlinga; reż. Tadeusz Junak; scenogr. Ryszard Warcholiński.

W dniach 18 - 20 kwietnia br. odbędzie się druga jubileuszowa edycja warsztatów muzycznych, organizowanych przez zespół wokalno -ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi. Warsztaty będą połączone z nagraniem specjalnej jubileuszowej płyty. Jej tematem będą nowe aranżacje części stałych Mszy Świętej. Edycja kwietniowa podobnie, jak styczniowa odbędzie się w budynku XXVI Liceum Ogólnokształcącego, przy ul. Wileńskiej 22a.

Piotrków Trybunalski
Stowarzyszenie Przyjaciół Kościoła Panien Dominikanek zaprasza na wystawę haftu akupikturowego Janiny Ziętek - "Sacrum igłą malowane". Ekspozycja będzie czynna do 17 kwietnia br., we wtorki i czwartki od godz. 9.00 do godz. 14.00 oraz w niedziele po Mszach św. Galeria "U Panien" - wejście od ul. Rycerskiej 3. Zaprasza - ks. Ireneusz Bochyński.